Matriks Mobile

MATRIKS MOBILE

Matriks Mobile, iPhone , iPad, Android ve BlackBerry cihazlarında kullanılmak üzere geliştirilmiş bir finansal veri ve haber izleme programıdır. Matriks Mobile uygulaması ile gerçek zamanlı olarak Borsa İstanbul verilerini, serbest piyasa döviz fiyatlarını, güncel finansal haberleri, yurt dışı döviz spot ve Parite fiyatlarını, Eurobond verilerini, KISACA TÜM FİNANSAL PİYASALARI izlemek mümkündür. Üstelik uygulamadan piyasaları takip ederken Alternatif Yatırım'daki hesabınıza ulaşabilir, Borsa İstanbul işlemlerinizi telefonunuzdan gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi ihtiyaca cevap verir?

  • Finans piyasalarına, finansal verilere ve haberlere, her yerden anında erişim
  • Portföy yöneticisinin kesintisiz portföy takibi ve portföy işlemleri
  • Hisse senedi, döviz, faiz, vadeli işlem piyasaları, yurt dışı Parite bilgileri, altın, gümüş, platin gibi değerli madenler ile petrol ve petrokimya ürünleri fiyatlarının takip edilmesi
  • Her ortamda portföy izleme ve işlem yapma

Uygulama İndirme Linkleri ve Karekodları

Java Tabanlı Cihazlar( PDA, Smartphone…) İçin

Matriks Mobile uygulamasını telefonunuza indirmek için tıklayınız

Matriks Mobile; Android, Iphone ve Ipad uygulamalarını telefonunuza yükledikten sonra, kurumlar menüsünden 'Alternatif Yatırım' seçerek yandaki ekrana ulaşabilirsiniz. Bu ekrandan 'Anlık Portföyüm' sekmesini tıklayarak, müşteri giriş bölümüne ulaşabilirsiniz.

Matriks Mobile uygulamasına Müşteri girişi yapabilmek için Alternatif Yatırım hesabınız olması gerekmektedir. Alternatif Yatırım Müşteri Numarası, Şifre ve Parola ile giriş yapabilirsiniz.

-Şifrenizi yada parolanızı unuttuysanız, Bize 444 00 54 numaralı Çağrı Merkezi'mizden ulaşabilirsiniz.

Müşteri girişi yaptıktan sonra karşınıza çıkacak ana sayfada Hisse, VIOP ve Varant işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca izlemek istediğiniz enstrümanları veya piyasaları seçip kendize özel bir sayfa oluşturabilirsiniz.

Finans piyasalarına ilişkin tüm haberleri bu menü altında görüntüleyebilir, haberin üzerine tıklandığında haberin detayına ulaşabilirsiniz.

Piyasa Özeti menü detaylarına müşteri girişi yapmadan da ulaşabilirsiniz. Borsa İstanbul A.Ş. , Serbest Piyasa, Pariteler, Dünya Borsa Endeksleri, Tahvil, Eurobond, TCMB Kurları vs. verilerine , piyasalar menüsünden ulaşabilirsiniz.

Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

Cep telefonu numaranızı yazın, Alternatif Bank Mobil uygulaması bir SMS ile cebinize gelsin.